122019Kov

„Medicum centrum“ kolektyve – nauja gydytoja hematologė Eglė Masilionytė-Urkienė

E. Urkienė 2015 m. baigė hematologijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universitete. 
Nuo 2015 m. dirba LSMUL Kauno klinikose kaip gydytoja hematologė. Yra Lietuvos onkohematologų draugijos, Kauno krašto onkologų, hematologų ir transfuziologų draugijos narė. Dalyvavo pirmosiose Kauno Klinikose atliekamose kamieninių kraujodaros ląstelių transplantacijose.

Aktyviai dalyvauja hematologijos ir onkologijos kongresuose bei konferencijose, kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose konferencijose bei stažuotėse, dalyvauja klinikiniuose tyrimuose.

Gydytoja hematologė diagnozuoja ir gydo gerybines kraujo ir kraujodaros organų ligas (kraujo kūnelių kiekio ir funkcijos pokyčius, geležies stokos anemiją, hemolizinę anemiją, megaloblastinę anemiją, kraujo krešumo sutrikimus, hemofiliją, onkologines kraujo ligas – tokias, kaip limfoma, leukemija).

Su gydytoja hematologe reikia konsultuotis, pastebėjus pirmuosius anemijos simptomus (pvz.: blyškumą, bendrą silpnumą, energijos stoką, vangumą, dirglumą, galvos svaigimą), padidėjusius limfmazgius,pastebėjus be priežasties greitai atsirandančias hematomas ar kraujosruvas, esant užsitęsusiam ir/ar dažnam kraujavimui, neaiškios kilmės karščiavimui.

Esant reikalui, bus atliekami laboratoriniai kraujo ir instrumentiniai tyrimai, gali būti skiriamos ir kitų gydytojų specialistų konsultacijos.

UAB „Medicum centrum“

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00
Telefono numeris +370 446 72 203
Registracijos numeris +370 686 68 959
El. paštas mcklinika@gmail.com
Palikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *