292019Rgs

Prie Tauragės „Medicum centrum“ klinikos gydytojų komandos jungiasi endokrinologė Laneda Ribikauskienė

Gydytoja endokrinologė gydo ir diagnozuoja ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimo – cukrinį diabetą (pirmo ir antro tipo), nėščiųjų diabetą, antinksčių ir skydliaukės sutrikimus (tirotoksikozė, hipotirozė, lėtinis autoimuninis tiroiditas, mazginė skydliaukė), osteoporozę, konsultuoja esant reprodukcinės funkcijos ar mėnesinių ciklo sutrikimams.

Esant skydliaukės veikos sutrikimams arba mazginiams skydliaukės pakitimams – atlieka skydliaukės echoskopinį tyrimą, įvertina hormoninius tyrimus.

Rekomenduojama kreiptis į gyd. endokrinologą, jei jums įtariama skydliaukės patologija: padidėjęs nuovargis, sulėtėjusi medžiagų apykaita – vargina svorio augimas, vidurių užkietėjimas, dažnai jaučiate širdies permušimus, yra padidėjęs prakaitavimas, mėnesinių ciklo sutrikimai, yra labai sausa oda bei slenka plaukai, jaučiate smaugimo jausmą kakle ar pastebėjote, kad padidėjo kaklo apimtis. Taip pat endokrinologo konsultacija reikalinga, jeigu sergate nekompensuotu cukriniu diabetu, progresuoja cukrinio diabeto komplikacijos arba šeimos gydytojas nustatė gliukozės tolerancijos sutrikimus.

Gydytoja endokrinologė Laneda Ribikauskienė MC klinikoje darbą pradeda spalio 16 d.

Registracija:
UAB „Medicum centrum“
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00
Telefono numeris +370 446 72 203
Registracijos numeris +370 686 68 959
El. paštas mcklinika@gmail.comPalikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *