252019Vas

Prie Tauragės „Medicum centrum“ kolektyvo jungiasi vaikų kardiologė-reumatologė Aušra Šnipaitienė

Gydytoja Aušra Šnipaitienė turi vaikų kardiologo, vaikų reaumatologo ir vaikų ligų gydytojo licencijas. Konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias vaikų širdies ligas, taip pat įgimtas širdies ydas naujagimiams ir vaikams, ritmo sutrikimus (tachikardijas, ekstrasistoles ir kt.), arterinę hipertenziją.

Vizito metu atliekama kardiograma (EKG) ir kardioechoskopija, suplanuojami kiti reikalingi tyrimai.

Gydytoja kviečia kreiptis, jei yra išklausytas širdies ūžesys, vaikas skundžiasi dusuliu, netoleruoja fizinio krūvio, jaučia skausmą krūtinėje, didelį bendrą silpnumą.Taip pat, jei namuose ar pas šeimos gydytoją išmatuojamas didesnis nei normalus pagal amžių kraujospūdis, vargina galvos skausmai, galvos svaigimas, vaikas keletą metų užsiima profesionaliu sportu (bet kokia sporto šaka), jei naujagimis ar kūdikis iki 1m. mėlynuoja žindymo, valgymo metu, yra nustatyta širdies yda ir reikalingas būklės sekimas.

Gydytoja A. Šnipaitienė taip pat diagnozuoja bei gydo įvairias netraumines skeleto-raumenų sistemos ir sistemines jungiamojo audinio ligas vaikų amžiuje, tokias, kaip sąnarių uždegimas (artritas), raumenų uždegimas, sisteminė raudonoji vilkligė, sklerodermija ir kt. Esant reikalui, vizito metu atliekama sąnarių echoskopija siekiant įvertinti galimą sąnarių uždegimą, suplanuojami kiti reikalingi tyrimai diagnozei patikslinti (kraujo tyrimai, rentgenas, MRT ir kt.).

Į gydytoją siūloma kreiptis, jei vaikas šlubuoja, nepaeina, skundžiasi skausmu galūnėse, matomas sutinęs, skausmingas bet kuris kūno sąnarys, atsiranda nealerginių bėrimų odoje, vargina periodiniai karščiavimai be infekcijos židinio, vargina didelis bendras silpnumas, ryškėja galūnių deformacijos.

Gydytoja nuolat domisi vaikų ligų gydymo naujovėmis, dalyvauja organizuojamose konferencijose, mokymuose, susijusiuose su įrodymais pagrįstų diagnostikos ir gydymo principų taikymu vaikų ligų, vaikų kardiologijos ir vaikų reumatologijos srityse tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Rengia publikacijas leidiniams, skaito pranešimus konferencijose. Stažavosi Šveicarijoje, Portugalijoje, Italijoje. Nuo 2018 m. yra Europos vaikų reumatologų asociacijos narė (“Pediatric Rheumatology European Society” – PReS).

Registracija:
UAB „Medicum centrum“
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00
Telefono numeris +370 446 72 203
Registracijos numeris +370 686 68 959
El. paštas mcklinika@gmail.comPalikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *