172017Lap

Psichologinę pagalbą „Medicum centrum“ klinikoje teiks Justė Butkutė

J. Butkutė Klaipėdos universitete baigė psichologijos mokslus, Vilniaus universitete gilinosi į klinikinę psichologiją.

Įgijusi darbo patirties, J. Butkutė psichologinę pagalbą pradeda teikti „Medicum centrum“ klinikoje. Dėl profesionalios konsultacijos būtina kreiptis, jei tėvams kyla nerimas dėl mažylio (nuo gimimo iki 7 metų) vėluojančios raidos, emocijų ir elgesio problemų, pykčio priepuolių, jei pastebima, kad vaikas neišlaiko akių kontakto,  nereaguoja kalbinamas, daugiau linkęs žaisti vienas, nesuvokia grėsmės, nesilaiko nustatytų elgesio taisyklių ir kt.

Psichologė individualiai dirba ir su ikimokyklinio amžiaus vaikais (iki 7 m.) – padeda lavinti jų pažintines funkcijas – atmintį, dėmesį, mąstymą, moko atsipalaidavimo metodų – emocijų išraiškos būdų ir t.t.

Taip pat konsultuoja mokyklinio amžiaus vaikus (7-18 m.), jų tėvelius dėl mokymosi, adaptacijos mokykloje sunkumų, vaiko elgesio, emocinių problemų.

Individualiai dirba su suaugusiais (nuo 18 m.) asmenimis, patyrusiais netektį, kenčiančiais nerimą, depresiją, priklausomybę, smurtą artimoje aplinkoje, auginančiais vaiką su specialiaisiais poreikiais ir išgyvenančiais kitas asmenines problemas.

Justė Butkutė kviečia nebijoti kreiptis profesionalios pagalbos – svarbu laiku pasirūpinti ne tik savo, bet ir artimųjų sveikata.

UAB “Medicum centrum”

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00
Telefono numeris (8 446) 72 203
Registracijos numeris +370 686 68 959
El. paštas mcklinika@gmail.com

Palikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *