232017Spa

Gyd. otorinolaringologė Jovita Karanauskienė savo darbe pradėjo naudoti pažangią ir modernią technologiją – LOR endoskopą

UAB „Medicum centrum“ specialistė gydo nosies, gerklės, ryklės ir ausų ligas vaikams bei suaugusiems. Diagnozuoja ausų uždegimus, ryklės patologijas, kvėpavimo takų mikroplazminę infekciją, ūmias bei lėtines slogas, gerklės skausmą, anginą, alerginį rinitą bei lėtinius sinusitus.

Nuo šiol, MC klinikai įsigijus LOR endoskopą, gydytoja galės dar tiksliau nustatyti ir įvertinti ausų, nosies ir gerklės ligas ankstyvesnėse stadijose, paskirti tinkamą gydymą ir padėti pacientui greičiau pasveikti. Moderni endoskopinė technika pasižymi aukšta skiriamąja geba, todėl tyrimo metu galima matyti net mažiausius pakitimus ir tiksliai nustatyti ligą. Be to, tyrimas atliekamas greitai ir yra saugus žmogaus organizmui.

Pasak gydytojos Jovitos Karanauskienės, naujai sukurtas ir pažangiausiosmis technologijomis paremtas medicininis prietaisas su video sistema palengvins ne tik jos darbą, bet leis komfortiškiau jaustis ir pacientui.

„Išties palengvėjo apžiūra – nuo šiol  matau puikų vaizdą, o tai ypač svarbu dėl gerklų, nosiaryklės ligų. Džiugu, kad dabar ir vaiko apžiūra bus lengvesnė, pastebėti jų ligas būna sunkiau nei suaugusiųjų. Iki šiol pacientai būdavo apžiūrimi veidrodėliu, tad jei žmogus jautresnis, jį ima pykinti, o šis aparatas palengvina apžiūrą – vamzdelis ypatingai plonas, todėl pacientas jaučiasi komfortiškai. Apžiūra endoskopu yra neskausminga, nekenksminga ir saugi, o tyrimo būdas – labai efektyvus“, – teigė gyd. otorinolaringologė Jovita Karanauskienė.

Gydytoja Jovita Karanauskienė dirba UAB “Medicum centrum”, adresu Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė.
Registracijos numeris: +370 686 68959
El. paštas: mcklinika@gmail.com
Palikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *