32017Spa

Siūloma profesionali ligonių pervežimo Lietuvoje ir užsienyje paslauga

UAB „Medicum centrum“ partneris UAB „Sidabrilis“ siūlo kokybiškas pacientų pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje kiekvieną dieną, net ir švenčių metu, 24 valandas per parą. Personalas, esant poreikiui, gali būti sudaromas iš paramedikų, slaugytojų, gydytojų, dirba ir gydytojas anesteziologas – reanimatologas.
Mercedes-Benz Sprinter greitosios pagalbos automobiliu pacientai vežami tiek sėdimoje, tiek gulimoje padėtyje, jame yra visa reikalinga naujausia, moderniausia medicininė įranga. 
Ligoniai gali būti vežami į įvairias konsultacijas, pas gydytojus, į sanatorijas, slaugos namus ir t.t. Jei reikia, kol pacientas konsultuojasi ar yra apžiūrimas gydytojų, personalas gali palaukti ir paskui parvežti ligonį atgal į reikiamą vietą.
Pervežimų kaina Lietuvoje: 0.60 euro centų už kilometrą, skaičiuojant nuo miesto ribos, taip pat skaičiuojamas 20 eurų mokestis už valandą. UAB „Sidabrilis“ akcentuoja, kad kaina gali būti derinama individualiai, priklausomai nuo kiekvieno atvejo – kiek užtrunkama, kiek kilometrų nuvažiuojama, kitų aplinkybių.

Pervežimai užsienyje

Bendrovė „Sidabrilis“ turi patirties vežant pacientus ir iš užsienio (Anglijos, Vokietijos ir t.t.). Preliminari kaina skaičiuojama taip: 22 eurai už valandą ir 0.50 euro centų už kilometrą + kelto bilietų kaina (jie reikalingi vežant pacientą iš Jungtinės Karalystės), taip pat skaičiuojamas kelių mokestis. 
Primename, kad kiekvienu atveju kaina skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo to, iš kokios šalies vežama, kiek laiko užtrunkama, koks pacientas, kokios įrangos, vaistų ir personalo jam reikės. Atsižvelgiama ir į paciento šeimos narių finansines galimybes, situaciją šeimoje.

Dėl ligonių pervežimų visą parą galima kreiptis telefonu +370 67541 459. UAB „Sidabrilis“ kolektyvas yra lankstūs padedant rasti geriausią sprendimo būdą kiekvienai situacijai!Palikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *