122019Geg

Nuo šiol Tauragės „Medicum centrum“ klinikoje dar daugiau teikiamų paslaugų – įsigytas frakcinis CO2 lazeris

Inovatyvių technologijų universalus lazeris skirtas dermatologinėms, estetinėms ir medicininėms procedūroms. Jį savo darbe, esant poreikiui, naudos dermatologai, ginekologai ir plastikos chirurgas.

Anglies dioksido lazerio procedūros – labai populiarios gydymo ir grožio tikslais, ypač dėl to, jog leidžia greitai ir efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Gydo sudėtingas odos problemas, kurios nėra išsprendžiamos kitais būdais taip greitai ar be chirurgo įsikišimo.
Bioxel frakcinis CO2 (anglies dioksido) lazeris panaudoja smulkų spindulį tam, kad karštis minimaliai pažeistų odą, o atsistatymo bei atsinaujinimo laikas būtų trumpesnis.

Lazerio spindulys dalinamas į labai smulkius, mažesnius už plauką, spindulius. Daug mažų spindulių švitinami į epidermį, nežalojant odos struktūros. Dėl tokio spindulių panaudojimo (išskirstymo) oda yra greitai atkuriama be žalingo poveikio, sutrumpinamas gydymo laikas.

Rezultatas priklauso nuo amžiaus, gydomos srities ir kitų faktorių, o rezultatai būna daugiau ar mažiau akivaizdūs. Dėl trumpesnio gyjimo ir atnaujinimo laiko pacientai netrukus po procedūros gali pradėti įprastą kasdienę veiklą. Gydymo laiką taip pat galima sutrumpinti koreguojant spindulio dydį ir intensyvumą.

Panaudojimo būdai:
Odos patempimui, raukšlėms, smulkioms linijoms, išsiplėtusioms poroms, aknės paliktiems randams, fotodinaminiams pakitimams, netolygiam odos atspalviui, senatvinėms dėmėms, strazdanoms, karpoms, apgamams, randams, odos paviršiaus atnaujinimui, frakciniams odos atjauninimui, ginekologinėms problemoms, vaginaliniam atjauninimui (LRV), strijoms, gerybiniams navikams, kondilomai, syringomai, knarkimui ir kt.

UAB „Medicum centrum“
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 28A, Tauragė
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00
Telefono numeris +370 446 72 203
Registracijos numeris +370 686 68 959
El. paštas mcklinika@gmail.com

 


Palikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *