12019Bal

Tobula šypsena įkandama visiems – nauji dantys klinikoje Londone vos už £21 per savaitę

Neseniai Londone duris atvėręs naujas odontologijos ir dantų implantologijos Complex Smile Implant centras tarp tautiečių jau spėjo pelnyti bene geriausios odontologijos klinikos vardą – čia įdiegta naujausia technika, taikomos pažangiausios gydymo technologijos, o pacientų patogumui sudarytos lanksčios atsiskaitymo sąlygos.
„Dantys negali būti prabangos prekė – šypsotis nusipelno kiekvienas“, – sako klinikos savininkas, odontologas Rokas Jancevičius.
Gydytojo teigimu, klinikoje stengiamasi išlaikyti kokybės ir kainos santykį, pagrįstas ir žemas kainas, tačiau kartais jos vis tiek gali tapti iššūkiu pacientų biudžetui, ypač, kai atstatinėjami visi burnos dantys ar bedančiai žandikauliai.
„Pacientams siūlome galimybę už savo gydymą išsimokėti dalimis, suteikiame finansavimą“, – teigia implantologas R. Jancevičius. 
Atsiskaityti galima išskirstant mokėjimą dalimis per paciento gydymo laikotarpį, o jei to laikotarpio išsimokėti nepakanka, galimas gydymo finansavimas net ir su nulinėmis palūkanomis.
„Nepriklausomai, ar tai dantų atstatymas implantais, ar estetinis dantų atkūrimas laminatėmis, karūnėlėmis, kanalų gydymas – finansuojamos gali būti visos procedūros. Pirmiausia, pacientui atvykus į kliniką, atliekama konsultacija, patikrinama burnos būklė, sudaromas jo gydymo planas, paaiškinamos visos įmanomos gydymo opcijos ir galimybės, supažindiname su gydymo laikotarpiu ir kainomis. Jei pacientas pageidauja, sudarome finansavimo pasiūlymą ir konsultuojame išsimokėjimo klausimais“, – aiškina implantologas.
Complex Smile Implant Centre šiuo metu taikomas specialus pasiūlymas ir specialisto-implantologo konsultacija dantų implantų klausimais teikiama nemokamai: pacientui atliekama panoraminė nuotrauka, patikrinama burnos būklė bei sudaromas gydymo planas.
Aptarus sąlygas ir sudarius pacientą tenkinantį išsimokėjimo planą, aplikacija finansavimui gali būti pateikiama tą pačią dieną, tą pačią dieną pacientas gauna ir atsakymą, ar jo paraiška patvirtinta.
Finasavimą gauti gali beveik kiekvienas dirbantysis, gaunantis oficialias pajamas ir atitinkantis minimalius kreditingumo reikalavimus.
Complex Smile Implant Centre pateikia skirtingų gydymų pavyzdžius, pasirinkus finansavimą:
– Dantų implantas su karūnėle ir visu gydymu nuo £21 per savaitę
– Invisalign ortodontinis žandikaulio gydymas – nuo £32 per savaitę
– Kardinalūs šypsenos pokyčiai: 6 crikonio karūnėlės arba 6 laminatės su dantų balinimu – nuo £46 per savaitę
– Viso bedančio žandikaulio atstatymas ant 4 ar 6 implantų su fiksuotu laikinu dantų tiltu (nauja šypsena per 24 valandas) nuo £40 per savaitę.


Dėl išsamesnės informacijos ir individualaus gydymo plano sudarymo kreiptis į kliniką:
Complex Smile Implant Centre
https://www.complexsmile.co.uk/lt/
07587 888 600
020 8062 3895
1 New Crane Place, Wapping
E1W 3TSPalikti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *